Next Post
Sokan beleszólnak a szinkronba – de minek?
hét nov 23 , 2015
http://www.origo.hu/teve/20151030-sokan-beleszolnak-a-szinkronba-de-minek.html

You May Like
-
14 év ago
Érzelmi okokból vállaltam a Dallast
-
18 év ago
Nemcsak tévé, de szinkronstúdió is
-
18 év ago
Kenny-nek van miről beszélnie
-
16 év ago
Angyalian sötét szinkron
-
13 év ago
A magyar Sherlock és Watson